Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Sertifikalı Eğitimler

a

Temel Koçluk Eğitimi

Koçluk yapacak ve koçluk becerisiyle danışanlarının hayatına yenilikler getirip iletişim kazalarından kurtulmalarını sağlamak isteyen bireylerin katıldığı eğitimdir: Koçluk Nedir? Koçluk Becerileri Nasıl Bir Fayda Sağlar? Koçluk İletişiminde Hazırlığın Önemi
. Koçlukta Alan Daraltma. Koçlukta Dinleme Becerileri. 
Koçlukta İletişim Çeşitleri
. Koçlukta Hedef Verme ve Hedefi Takip Etme
. Koçlukta Soru Sorma Yöntemleri. 
Koçlukta Etkin Çalışma Yaptıma. (Yapılandırma)

a

İleri Koçluk Eğitimi

Bu bölümü, kendine dokunma, kendini kurcalama ve iletişimde olduğumuz insanlara katkı sağlamak amacı ile planladık. Biz kimiz, birinci sistemimiz ne, nasıl yaşıyoruz, neye değer veriyoruz, enerji kaynaklarımızı yerinde kullanabiliyor muyuz sorularıyla yol yüründü: Kişilik Çeşitleri,
 Algılama Kanallarımız
, Jenerasyon Teoremi
, Yaşam Kalitesi
, Zaman ve İnsan
, Çarklar
, Motivasyon.

a

12 İnsan Portresi Eğitimi

Bu eğitimi özellikle eğitmenler için kurguladık. Bir, kendini tanıma; iki, iletişimde olduğumuz insanları tanıma şeklinde özetledik. Bireyle iletişimin bireyi kabul etmekten geçtiği bilinciyle insan tipleri nelerdir, onları nasıl davranılmalıdır sorularına cevap verdik. Zevkli bir yolculuk.<br /> : Portre 1, Portre 2, Portre 3
, Portre 4
, Portre 5
, Portre 6
, Portre 7
, Portre 8
, Portre 9
, Portre 10
, Portre 11
, Portre 12.

a

Smart Brain Eğitimi

Başta öğrenciler olmak üzere okumaya az zaman ayıran ve okuduklarını uygulamaya geçirmek isteyen insanları düşünerek Wisefull ekibi tarafından titizlikle yapılan bir çalışma oldu. Hızlı oku, zihnine al, ihtiyaç halinde hatırla metodu kullanıldı: Hızlı Okuma Teknikleri
, Hafıza Teknikleri
, Zihin Haritaları.

a

İletişim Becerileri Eğitimi

Başta iletişim kalıplarını etkili kullanmak isteyen fertler olmak üzere yöneticiler, bürokatlar ve siyasilerin ilgi alanı düşünülerek hazırlanan özel eğitimimizdir: İletişim Kalıpları ve Meta Modeller
, Diksiyon ve Uygulamaları
, Vücut Dili ve Uygulamaları.

a

Anne Baba Okulu Eğitimi

Aile İçi İletişim
, Modern Aile Problemleri ve Çözümleri
, Çocuk Eğitiminde Bütüncül Gelişim Nedir?
 Zihinsel Gelişim ve Uygulamaları
, Duygusal-Sosyal Gelişim ve Uygulamaları
, Fiziksel Gelişim ve Uygulamaları
, Beyin Plastizmi ve Uygulamaları.

Lesson Course

Wisefull Akademi'nin çözüm ortağı Lesson Course Online Eğitim Platformu üzerinden dünyanın dört bir köşesindeki profesyonel eğitimcilerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız ve bilgilerinizi giriniz.

Hemen Ücretsiz Kayıt Olun

Wisefull; online terapi, seans ve koçluklarını LessonCourse.com online eğitim platformu üzerinden profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Siz de, Wisefull hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için LessonCourse.com platformuna ücretsiz kayıt olun. LessonCourse.com online eğitim platformu ücretsizdir ve sadece eğitim satın aldığınız takdirde ödeme yaparsınız.

Wisefull Hizmetleri, akademik çalışmaları ve alan tecrübesi eşliğinde şekillenmiştir. Çalışmalarımız haftalık zümrelerde akademik yaklaşımlara göre sürekli güncellenir.

Paylaşarak üreten Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri takım çalışmasıyla danışanlarına sıra dışı çözümler, sunumlar, eğitimler ve yaklaşımlar sunar.

Online ve yüz yüze yoğun çalışmalar yapan Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri çözümü çok karmaşık durumlarda bile deneyim ve birikimleriyle danışanların güvencesidir.

Uluslararası Geçerliliği ile Wisefull Eğitim Sertifikaları, yaşamınızda sizlere yeni kapılar açacak ve yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Hedeflerinize giden yolda ``şimdi``yi değerlendirerek geleceğinize yön vermenizde Wisefull koçluk çözümleri size destek verecek.

Psikologlar ile sorunların çözümünü aramak en doğrusu. Wisefull değerlendirme testleri ve sonrasında terapileri çözümü bulmanıza yardımcı olacak.

Wisefull Bizim Farkımız

Profesyonel ve Tecrübeli Takım

Wisefull'un çalışanları bir takımdır ve tecrübeleri, birikimleriyle birbirlerini tamamlarlar. Seans, terapi, eğitim ve seminerleri için her hafta takım çalışması yaparlar. Wisefull'un her bir danışanı için özel çalışma yürütülür.

Education Coordinator, Coach
Uzman Psikolog
Family Coaching, Wunderkid Principal
Uzman Psikolog
Psychologist, Wunderkid Coordinator
Psychologist
Psychologist
Coach and Consultant
Psychiatrist M.D

Şimdi Yeni Çalışmalar

Popüler Online Eğitimler

Wisefull Akademi'nin online eğitimleri, terapileri, koçluk seansları ve seminerleri ile hedeflerinize kolayca ulaşın.