Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Psikolog Alan İçi Eğitimleri

a

Psikolog Alan İçi Eğitimleri

Wisefull psikologları tarafından bugüne kadar gelen sorular ve tanılar toparlanarak bu eğitimler oluşturuldu. Ayrıca, felsefi akımlar ve insanlığa bakışı, insanlardaki duygu bozukluğunda akıl ve fiziğin etkisi ele alındı. Psikoloji öğrencilerine ve alan çalışması yapmak isteyenlere katkı sağlamak amaçlandı: 4.1. Davranış Bozuklukları
, 4.2.Kişilik Bozuklukları
, 4.3. Kognitif Bozukluklar, 
4.4. Depresyon, 
4.5. Madde Bağımlılığı
, 4.6. Sosyal Fobi
, 4.7. Travma
, 4.8. Panik Atak, 
4.9. Agarofobi
, 4.10. Bipolar Bozukluk, 
4.11. Anksiyete, 
4.12. Alzheimer
, 4.13. Şizofreni
, 4.14. Obsesif Kompusif Bozukluklar
, 4.15. Psikanaliz (Freud), 
4.16. Bütüncül (Gestald), 
4.17. İnsancıl
, 4.18. Davranışçılık
, 4.19. Hedonizm
, 4.20. Fatalizm, 
4.21. Sembolizm
, 4.22. Naturalizm, 
4.23. Gelenekçilik
, 4.24. Varoluşçuluk
, 4.25. Liberalizm
, 4.26. Travmatizm
, 4.27. Septizm, 
4.28. Anarşizm, 
4.29. Narsist Kişilik Bozuklukları
, 4.30. Histrionik, 
4.31. Kişilik Bozuklukları
, 4.32. Borderline Kişilik Bozuklukları, 
4.33. Paranoid Kişilik Bozuklukları.

Lesson Course

Wisefull Akademi'nin çözüm ortağı Lesson Course Online Eğitim Platformu üzerinden dünyanın dört bir köşesindeki profesyonel eğitimcilerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız ve bilgilerinizi giriniz.

Hemen Ücretsiz Kayıt Olun

Wisefull; online terapi, seans ve koçluklarını LessonCourse.com online eğitim platformu üzerinden profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Siz de, Wisefull hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için LessonCourse.com platformuna ücretsiz kayıt olun. LessonCourse.com online eğitim platformu ücretsizdir ve sadece eğitim satın aldığınız takdirde ödeme yaparsınız.

Wisefull Hizmetleri, akademik çalışmaları ve alan tecrübesi eşliğinde şekillenmiştir. Çalışmalarımız haftalık zümrelerde akademik yaklaşımlara göre sürekli güncellenir.

Paylaşarak üreten Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri takım çalışmasıyla danışanlarına sıra dışı çözümler, sunumlar, eğitimler ve yaklaşımlar sunar.

Online ve yüz yüze yoğun çalışmalar yapan Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri çözümü çok karmaşık durumlarda bile deneyim ve birikimleriyle danışanların güvencesidir.

Uluslararası Geçerliliği ile Wisefull Eğitim Sertifikaları, yaşamınızda sizlere yeni kapılar açacak ve yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Hedeflerinize giden yolda ``şimdi``yi değerlendirerek geleceğinize yön vermenizde Wisefull koçluk çözümleri size destek verecek.

Psikologlar ile sorunların çözümünü aramak en doğrusu. Wisefull değerlendirme testleri ve sonrasında terapileri çözümü bulmanıza yardımcı olacak.

Wisefull Bizim Farkımız

Profesyonel ve Tecrübeli Takım

Wisefull'un çalışanları bir takımdır ve tecrübeleri, birikimleriyle birbirlerini tamamlarlar. Seans, terapi, eğitim ve seminerleri için her hafta takım çalışması yaparlar. Wisefull'un her bir danışanı için özel çalışma yürütülür.

Education Coordinator, Coach
Uzman Psikolog
Family Coaching, Wunderkid Principal
Uzman Psikolog
Psychologist, Wunderkid Coordinator
Psychologist
Psychologist
Coach and Consultant
Psychiatrist M.D

Şimdi Yeni Çalışmalar

Popüler Online Eğitimler

Wisefull Akademi'nin online eğitimleri, terapileri, koçluk seansları ve seminerleri ile hedeflerinize kolayca ulaşın.