Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Okul Psikolog Hizmetleri

a

Süper Vizyon Eğitimi

Wisefull Psikolojik Danışmanlık hizmetlerini alan okulumuzun psikoloğu kurumumuzdan “süper vizyon eğitimi” alarak okulunda yapacağı çalışmaların kalitesini arttırır: Eğitim konularımızdan bazıları;
 KARAKTER ANALİZİ
, ALGILAMA STİLLERİ
, JENERASYON TEOREMİ
, MOTİVASYON.

a

Master Class Eğitimi

TAnlaşmalı okulumuzun psikoloğu her hafta Wisefull’ dan aldığı “master class eğitimi” ile öğrenci ve veli programlarını düzenler ve planlar: Eğitim konularımızdan bazıları;
 PSİKOLOJİK TESTLERİN UYGULAMA EĞİTİMİ
, ÖĞRENCİ GÖRÜŞMELERİ NASIL YAPILMALI
, GÖZLEM TEKNİKLERİ NELERDİR?
 İLETİŞİMDE BEDEN DİLİ.

a

Psikoloğun Öğrenci ile Seansları

Öğrencilerin duygu durumuna katkı. Anlaşmalı okulumuzdaki öğrenciler destek almak istedikleri konularda psikoloğumuzun yaptığı seanslara katılırlar. Psikoloğun okulda onlar için hazırladığı odasında keyifli dakikalar geçirmeleri öğrencilerin duygu durumlarına katkı sağlar.

a

Psikoloğun Öğretmen ile Seansları

Farklı bakış açısı yakalayabilen öğretmenler. Çalıştığımız okullarda psikoloğumuzun öğretmenle seanslar düzenlemesi, her öğrenciye özel yaklaşım geliştirmek isteyen öğretmenlerimize farklı bakış açıları sağlayabilmek içindir. Bu seanslarda öğretmenlerin özel ya da grup çalışmalarında kullanabilecekleri uygulamaları psikoloğumuz özenle anlatmaktadır.

a

Psikoloğun Öğrenci Velileri ile Seansları

Öğrenci - Veli iletişiminde pedagojik çözüm önerileri. Okul psikoloğu, öğrenci velileri ile ihtiyaç duyulan konularda görüşmeler yapar ve velilere öğrenciler hakkında gerekli çözüm önerilerini sunar.

a

Psikoloğun Takip Ettiği Özel Öğrenci Vakaları

Okul psikoloğumuz tespit edilen öğrencilerden bazılarıyla 6 haftalık seanslar yapar. Bunlar özel vaka niteliğindedir. Bu vakalara WISEFULL merkezimizde ele alınarak çözümlemelere tabi tutulur. Öğrencilerin eğitimle ilgili ya da kişisel sorunlarıyla ilgilenen psikoloğumuz bireylere özel çalışmaları uygular.
Takip edilen vakalardan bazıları;
 HİPERAKTİVİTE
, DİSLEKSİ
- DİKKAT EKSİKLİĞİ
, KİŞİLER ARASI DUYARLILIK.

a

Psikolojik Testler

Okul psikoloğu öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda onlara çözüm önerileri sunabilmek adına gerekli psikolojik testleri uygular.
Psikoloğumuz testlerin sonuçlarına göre de öğrencilerin gelişen ve gelişmesi gereken özelliklerini rapora dönüştürerek öğrenci velilerine bilgi verir.

a

Eğitimler

Wisefull, hizmet verdiği okullarda her ay öğretmen, öğrenci ve velilere eğitimler yapar. - Bazı Veli Eğitimleri: AİLE İÇİ İLETİŞİM, ERGEN PSİKOLOJİSİ, TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI İLE NASIL MÜCADELE EDEBİLİRİM? ÇOCUĞUMUN YETENEKLERİNİ NASIL KEŞFEDEBİLİRİM? -Bazı Öğretmen Eğitimleri: EĞİTİMDE MOTİVASYON VE BAŞARI, ZAMANI ETKİLİ KULLANABİLME BECERİLERİ, MODERN ÖĞRENİM MODELLERİ, DUYGU YÖNETİMİ. -Bazı Öğrenci Eğitimleri: DOĞRU DERS ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ, MESLEK SEÇİMİ, İLETİŞİM BECERİLERİ, POZİTİF DÜŞÜNCENİN GÜCÜ

a

Etkinlikler

Okul psikoloğu öğrencilere gruplar halinde onları rahatlatan terapi etkinlikleri düzenler.
Etkinlik konularımızdan bazıları; 
KAYGI-KORKU VE STRES İLE BAŞEDEBİLME
, TAKIMDAŞLIK VE ETKİLEŞİM
, KENDİNİ KABUL.

Lesson Course

Wisefull Akademi'nin çözüm ortağı Lesson Course Online Eğitim Platformu üzerinden dünyanın dört bir köşesindeki profesyonel eğitimcilerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız ve bilgilerinizi giriniz.

Hemen Ücretsiz Kayıt Olun

Wisefull; online terapi, seans ve koçluklarını LessonCourse.com online eğitim platformu üzerinden profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Siz de, Wisefull hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için LessonCourse.com platformuna ücretsiz kayıt olun. LessonCourse.com online eğitim platformu ücretsizdir ve sadece eğitim satın aldığınız takdirde ödeme yaparsınız.

Wisefull Hizmetleri, akademik çalışmaları ve alan tecrübesi eşliğinde şekillenmiştir. Çalışmalarımız haftalık zümrelerde akademik yaklaşımlara göre sürekli güncellenir.

Paylaşarak üreten Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri takım çalışmasıyla danışanlarına sıra dışı çözümler, sunumlar, eğitimler ve yaklaşımlar sunar.

Online ve yüz yüze yoğun çalışmalar yapan Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri çözümü çok karmaşık durumlarda bile deneyim ve birikimleriyle danışanların güvencesidir.

Uluslararası Geçerliliği ile Wisefull Eğitim Sertifikaları, yaşamınızda sizlere yeni kapılar açacak ve yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Hedeflerinize giden yolda ``şimdi``yi değerlendirerek geleceğinize yön vermenizde Wisefull koçluk çözümleri size destek verecek.

Psikologlar ile sorunların çözümünü aramak en doğrusu. Wisefull değerlendirme testleri ve sonrasında terapileri çözümü bulmanıza yardımcı olacak.

Wisefull Bizim Farkımız

Profesyonel ve Tecrübeli Takım

Wisefull'un çalışanları bir takımdır ve tecrübeleri, birikimleriyle birbirlerini tamamlarlar. Seans, terapi, eğitim ve seminerleri için her hafta takım çalışması yaparlar. Wisefull'un her bir danışanı için özel çalışma yürütülür.

Education Coordinator, Coach
Uzman Psikolog
Family Coaching, Wunderkid Principal
Uzman Psikolog
Psychologist, Wunderkid Coordinator
Psychologist
Psychologist
Coach and Consultant
Psychiatrist M.D

Şimdi Yeni Çalışmalar

Popüler Online Eğitimler

Wisefull Akademi'nin online eğitimleri, terapileri, koçluk seansları ve seminerleri ile hedeflerinize kolayca ulaşın.