Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Koçluklar

a

Koçluklar

Geleceği kazanmak için ``şimdi``ye odaklanmak gerekir. Akademik, aile, yaşam, iş ve grup koçluk çalışmaları ile hedeflerinize giden çözüm yolunu koçunuzun desteğiyle kendiniz bulabilirsiniz. Hemen koçunuzu seçin. .n

a

Koçluk Nedir?

Kişinin zaten sahip olduğu performansı planlı olarak ortaya çıkaran bir anahtardır. Koçluk süreci uygulama alanına göre danışmanlık terapi mentörlük kavramlarıyla yan yana gelir. Koçluk bireyin hayatında tam ve güçlü olduğunu kabul ederek ona planlı ve donanımlı yol arkadaşlığı yapmaktır.

a

Koçluk Çeşitleri

Aile Koçluğu, Akademik Koçluk, Business Koçluk, Yaşam Koçluğu, İlişki Koçluğu, Hedef Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Kendi Kendine Koçluk, İletişim Koçluğu

a

Neden Koçluk?

Günümüzde koçluğa olan ihtiyaç artmıştır. Çünkü; bireylerin hızdan ve düşünme eksikliğinden kaynaklanan boşlukları dolduracak dostları kalmamıştır. Bunun sonucunda yalnızlaşan bireyler yalnızlık ve anlaşılamama hissini gidermek istemektedir.

a

Koçluğu Kimler Alabilir?

Koçluk almak için yaş, konum ve durum şartı yoktur. Kendisini geliştirmek isteyen herkes koçluk çalışmalarına katılabilir. Hedeflerinize ulaşmak, huzurlu bir yaşamın kapısını aralamak ya da iş ve akademik yaşamınızda doğru sonuçlar elde etmek istiyorsanız koçluk çalışmalarıyla geleceğinizi şekillendirmelisiniz.

a

Online Hizmetler

Wisefull Akademi'nin psikolojik değerlendirme ve terapi, koçluk, kişisel gelişim ve eğitim çalışmalarına online olarak da istediğiniz psikolog, koç ve eğitimciyi tercih ederek kolayca katılabilirsiniz.

Wisefull ``Huzurlu bir yaşam için...

Aile Koçluğu

Wisefull Hizmetleri ile hedeflerinize ve hayallerinize profesyonel adımlarla yürüyecek, çözemediğiniz sorunlarınızı ekibimizin desteğiyle arkada bırakacaksınız.

a

Aile Koçluğu Nedir?

Aile Koçluğu, bireyin duygu durumuna önem veren, sosyal ilişkilerdeki karışıklara çözüm üretmeye yardım eden, profesyonel alana katki sağlayan kampsamlı bir programdır.

a

Bazı Konu Başlıkları

Eşler arası ilişkiler, iş dünyasında potansiyelimizi maksimize etme, çocuklarla etkili dilde konuşabilme , en önemlisi kendimizle barışık hayat yaşayabilme.

a

Bu Koçlukta Neler Yapılır?

Koç, her hafta bir konu anlatır. Daha önceki yaptığımız koçlukların sonuçlarına göre verilen eğitimler bireyin ayni anda hayatın tüm alanlara katkı sağlamaktadır.

Wisefull Kariyeri ``Şimdi``den İnşa Etmek İçin...

Akademik Koçluk

Wisefull Hizmetleri ile hedeflerinize ve hayallerinize profesyonel adımlarla yürüyecek, çözemediğiniz sorunlarınızı ekibimizin desteğiyle arkada bırakacaksınız.

a

Akademik Koçluk Nedir?

Bireyin hayatın her alanında profesyonel destek alarak potansiyelini aktif olarak kullanmak için akademik koçluk en iyi çözümdür. Koç bireyin akıl, ruh, beden alanını dikkate alarak bireysel program çıkarak aktif olarak takibini yapar.

a

Bazı Konu Başlıkları

Bireyin bağımsız çalışması geliştirilir, eğitime dair bireysel metodların keşfine odaklanılır, sürekliliğin nasıl sağlanacağı üzerinde durulur, sonuç değerlendirmesi yapmak sistemleştirilir. Ayrıca yetenekleri keşfetmeye odaklanılır.

a

Bu Koçlukta Neler Yapılır?

Danışan ile bireysel haftalık seanslar, aile ile düzenli görüşmeler, danışanın okulu ile aktif görüşme, bireysel akademik çalışma programı yapılır ve WISE-CAR-T meslek testi uygulanarak meslek seçimi için danışanın yolu aydınlatılır.

Wisefull Profesyonel Yaşamda Etkin Adımlar...

Business Koçluk

Wisefull Hizmetleri ile hedeflerinize ve hayallerinize profesyonel adımlarla yürüyecek, çözemediğiniz sorunlarınızı ekibimizin desteğiyle arkada bırakacaksınız.

a

Business Koçluk Nedir?

Business Koçluk, iş yaşamında doğru adımlar atarak başarılı bir kariyer inşa etme ile huzurlu bir yaşamı birlikte başarabilmek için yapılan çalışmalardır. İş yaşamının stresli ortamından yine iş yaşamı içinde uzaklaşmanın yolları üzerine çalışılır.

a

Bazı Konu Başlıkları

Etkili iletişim dinleme, Etkili yöneticilik, Efektif iş görüşmesi (ikna teknikleri), Pazarlama stratejileri, İş aile dengesi, Yöneticinin yaşam stili (yaşam kalitesi), Takimdaşlık, Motivasyon, Başarı, Vizyon Geliştirme (Girişimcilik)

a

Bu Koçlukta Neler Yapılır?

Koç, her hafta bir konu anlatır. İş yaşamı ile ilgili konularda adım adım ilerlenir. Bu ilerleme sırasında danışanın algıları ve iş yaşam stili üzerinde düşünmesi amaçlanır. İş yaşamını daha kaliteli yapmak amacıyla izlenecek yolları bulmasına yardımcı olunur.

Lesson Course

Wisefull Akademi'nin çözüm ortağı Lesson Course Online Eğitim Platformu üzerinden dünyanın dört bir köşesindeki profesyonel eğitimcilerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız ve bilgilerinizi giriniz.

Hemen Ücretsiz Kayıt Olun

Wisefull; online terapi, seans ve koçluklarını LessonCourse.com online eğitim platformu üzerinden profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Siz de, Wisefull hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için LessonCourse.com platformuna ücretsiz kayıt olun. LessonCourse.com online eğitim platformu ücretsizdir ve sadece eğitim satın aldığınız takdirde ödeme yaparsınız.

Wisefull Hizmetleri, akademik çalışmaları ve alan tecrübesi eşliğinde şekillenmiştir. Çalışmalarımız haftalık zümrelerde akademik yaklaşımlara göre sürekli güncellenir.

Paylaşarak üreten Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri takım çalışmasıyla danışanlarına sıra dışı çözümler, sunumlar, eğitimler ve yaklaşımlar sunar.

Online ve yüz yüze yoğun çalışmalar yapan Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri çözümü çok karmaşık durumlarda bile deneyim ve birikimleriyle danışanların güvencesidir.

Uluslararası Geçerliliği ile Wisefull Eğitim Sertifikaları, yaşamınızda sizlere yeni kapılar açacak ve yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Hedeflerinize giden yolda ``şimdi``yi değerlendirerek geleceğinize yön vermenizde Wisefull koçluk çözümleri size destek verecek.

Psikologlar ile sorunların çözümünü aramak en doğrusu. Wisefull değerlendirme testleri ve sonrasında terapileri çözümü bulmanıza yardımcı olacak.

Wisefull Bizim Farkımız

Profesyonel ve Tecrübeli Takım

Wisefull'un çalışanları bir takımdır ve tecrübeleri, birikimleriyle birbirlerini tamamlarlar. Seans, terapi, eğitim ve seminerleri için her hafta takım çalışması yaparlar. Wisefull'un her bir danışanı için özel çalışma yürütülür.
Education Coordinator, Coach
Uzman Psikolog
Family Coaching, Wunderkid Principal
Uzman Psikolog
Psychologist, Wunderkid Coordinator
Psychologist
Psychologist
Coach and Consultant
Psychiatrist M.D
Şimdi Yeni Çalışmalar

Popüler Online Eğitimler

Wisefull Akademi'nin online eğitimleri, terapileri, koçluk seansları ve seminerleri ile hedeflerinize kolayca ulaşın.