Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Katılım Belgeli Eğitimler

a

Motivasyon ve Başarı Eğitimi

Özellikle Y ve Z neslini ele aldığımızda bir taraftan başarıyı isteyen diğer taraftan başaramayan, başaramayınca büyük hayal kırıklıkları yaşayan bir nesil olduğunu görmekteyiz. 80 doğumlu ve sonrası bireylerin başarısında motivasyonun gücüyle hareket etmenin hayata katkısı ele alındı:<br /> İç Motivasyon Eğitimi
, Dış Motivasyon Eğitimi
, Başarı Formülü Eğitimi, Beceri Noktaları Eğitimi
, İlgi Alanı Eğitimi

a

Etkili Anne-Baba Eğitimi

Toplumun dünden bugüne, bugünden yarına olmazsa olmazı aile ve topluma armağanı çocukları konu edinmektedir. Anne babanın birbirlerine davranışlarının çocuklara etkisi, kardeş adaleti, çocuğa davranış biçimleri ele alındı. Yaş grupları, duygu akıl fizik üçgeninde işlendi. Ailenin temel eğitimi de diyebileceğimiz bu eğitimle ailemize hoşbulduk: Aile İçi İletişim Eğitimi, Yaş Grupları ve Davranış Modelleri Eğitimi
, Çevre ile İletişimde Dikkat Edilecek Hususlar Eğitimi
, Okul Seçimi ve Öğretmen Diyaloğu Eğitimi, Çevre ve Arkadaş Seçimi Eğitimi
, Tatil Değerlendirmeleri Eğitimi
, Okul Zamanı Çocuk İletişimi Eğitimi.

a

Yaşam Doktoru Eğitimi

İnsan, günümüz stres korku ve kaygılarıyla güçlü olarak ayakta kalabilmesi için immün sistemini güçlendirme adına akıl, duygu ve bedeni ile barışık yaşamasının katkıları ele alındı: Beslenme Eğitimi
, Uyku Eğitimi
, Spor Eğitimi
, Nefes Eğitimi
, Duygu Durumu Eğitimi

a

Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi

Öğrenciler ve az zamanda okumak isteyen insanlar için hazırlanan eğitimle okuma hızını beş kat geliştirdik: Ne Kadar Okuyoruz?
 Neden Yavaş Okuyoruz?
 Kelime mi Cümle mi?
 İç Sesimizin Okumaya Etkisi, Hafıza Teknikleri
, Ezber Teknikleri
, Zihin Egzersizi
, Konsantrasyon
, Öğrenme Stilleri
, Anlayarak Hızlı Okuma, Alıştırmalar

a

Hafıza Teknikleri ve Zihin Haritaları Eğitimi

Beynimizi tanıyor muyuz, zekamız ve dikkatimiz normal mi, doğuştan mı böyleydik sonra mı olduk, büyüdükçe zekamız da gelişir mi, kaç kez okursak hatırlarız, egzersiz ve tekniklerle hafızamıza antreman yaptırabilir miyiz sorularının cevapları bu eğitimde verilmektedir: Zekâ Nedir?
Zekâyı Güçlendirme Teknikleri
, Zihin Haritası Nedir?
 Zihin Haritası Niçin Kullanılır?
 Zihin Haritasının Faydaları Nelerdir?
 Beynimizi Tanıyor muyuz?
 Beynimizi Etkili Kullanma Teknikleri

a

Ben Nesli ve Takımdaşlık Eğitimi

Ego-haz-hız günümüz insanını nasıl etkiliyor, narsizim hangi boyutlarda insanlığı tehdit ediyor, benlik özsaygı ve özgüven midir, insana katkısı nedir, “ben”siz yaşanılabilir mi, benlik sendromu takımdaşlıkla nasıl aşılır, takımdaşlıkla başarı sağlanabilir mi, bu eğitimimizde kişiye huzurlu ve katkılı yaşam yolunu göreceğiz: “Ben” Neslinin Özellikleri Nelerdir?
 “Ben” Nesline Davranış Şekilleri
, “Ben” Nesli ve Haz
, “Ben” Nesli ve Hız
, Özgüven
, Takımdaşlık, Neden Takımdaşlık?
 Takımdaşlığın Toplumdaki Yeri

a

Etkili İletişim Kalıpları Eğitimi

İnsanın duyu organları, hissi ve canlı cansız varlıklarla birlikteliği nasıl olursa dünyaya bakışı nasıl şekillenir düşüncesiyle hazırlanan eğitimimiz iletişimimize yeni bakış açıları getirecektir: İletişim, İç İletişim
, Dış İletişim
, İletişim Kuralları
, Etkili Dinleme
, Etkili Konuşma

a

Evlilik Okulu Eğitimi

Bugün severek evlenenlerde bile evliliğin ilk üç yılında ayrılanların oranı oldukça yüksektir. Evliliklerine devam ettirenlerde ise aile çatışması hemen hemen yok gibidir. Bu verileri dikkate alarak bu eğitimin gereksinimi ortaya çıktı. Çalışmamızda şunu gördük ki, aile huzursuzluğunda ekonominin doğrudan etkisi görülmemektedir. Bu eğitimle tanışmayla başlayıp çocuk sonrası geliştirerek ailye katkı sağlamayı amaçladık: Karakter Analizi
, Tanıma Dönemi(Nişan/Söz),
 Haklar(Hukuki/Ekonomik/Sosyal/Kültürel/İnanç)
, Evlilik Evreleri ve İlk Üç Yıl
, Çocuğa Hazırlık Dönemi
, Çoçuktan Sonraki Evlilik Dönemi

a

Diksiyon ve Vücut Dili Eğitimi

TKelimeleri kullanmanın gücünü vücudumuzla uyumlu pozitif olarak kullanırsak kendimizde ve çevremizde neleri değiştirebiliriz. Bu eğitimimizde bu soruların cevabını çalıştık: Beden Dilinin İletişimdeki Yeri
, Jestler ve Mimikler
, Sesimizi Tanıyor muyuz?
 Ses Organları
, Etkili Konuşma
, Hitabet.

Lesson Course

Wisefull Akademi'nin çözüm ortağı Lesson Course Online Eğitim Platformu üzerinden dünyanın dört bir köşesindeki profesyonel eğitimcilerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız ve bilgilerinizi giriniz.

Hemen Ücretsiz Kayıt Olun

Wisefull; online terapi, seans ve koçluklarını LessonCourse.com online eğitim platformu üzerinden profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Siz de, Wisefull hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için LessonCourse.com platformuna ücretsiz kayıt olun. LessonCourse.com online eğitim platformu ücretsizdir ve sadece eğitim satın aldığınız takdirde ödeme yaparsınız.

Wisefull Hizmetleri, akademik çalışmaları ve alan tecrübesi eşliğinde şekillenmiştir. Çalışmalarımız haftalık zümrelerde akademik yaklaşımlara göre sürekli güncellenir.

Paylaşarak üreten Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri takım çalışmasıyla danışanlarına sıra dışı çözümler, sunumlar, eğitimler ve yaklaşımlar sunar.

Online ve yüz yüze yoğun çalışmalar yapan Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri çözümü çok karmaşık durumlarda bile deneyim ve birikimleriyle danışanların güvencesidir.

Uluslararası Geçerliliği ile Wisefull Eğitim Sertifikaları, yaşamınızda sizlere yeni kapılar açacak ve yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Hedeflerinize giden yolda ``şimdi``yi değerlendirerek geleceğinize yön vermenizde Wisefull koçluk çözümleri size destek verecek.

Psikologlar ile sorunların çözümünü aramak en doğrusu. Wisefull değerlendirme testleri ve sonrasında terapileri çözümü bulmanıza yardımcı olacak.

Wisefull Bizim Farkımız

Profesyonel ve Tecrübeli Takım

Wisefull'un çalışanları bir takımdır ve tecrübeleri, birikimleriyle birbirlerini tamamlarlar. Seans, terapi, eğitim ve seminerleri için her hafta takım çalışması yaparlar. Wisefull'un her bir danışanı için özel çalışma yürütülür.

Education Coordinator, Coach
Uzman Psikolog
Family Coaching, Wunderkid Principal
Uzman Psikolog
Psychologist, Wunderkid Coordinator
Psychologist
Psychologist
Coach and Consultant
Psychiatrist M.D

Şimdi Yeni Çalışmalar

Popüler Online Eğitimler

Wisefull Akademi'nin online eğitimleri, terapileri, koçluk seansları ve seminerleri ile hedeflerinize kolayca ulaşın.