Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Zeynep Gümüşsoy

Zeynep Gümüşsoy

Family Coaching, Wunderkid Principal

Özellikle aile danışmanlığı çalışmalarını yürüterek onlarca ailenin doğru iletişimle huzurlu bir aile ortamı kurmasına yardımcı olmanın yanında ayrıca çocukların okul sonrası, hafta sonları ve yaz dönemlerinde eğlenerek sürekli eğitime dahil olmaları amacı ile Wunderkind Projesi’ni de Wisefull akademi bünyesinde kurmuş ve şu anda da başarı ile yürütmektedir.

email: zgumussoy@wisefull.org

Merhabalar! İşte benim hikâyem:

Aile Danışmanı Zeynep Gümüşsoy, yaklaşık yirmi yıllık eğitim yaşamı boyunca öğretmenlik, rehber danışmanlık ve aile danışmanlığı görevlerini başarı ile yürüttü.

Wisefull Akademi bünyesinde de özellikle aile danışmanlığı çalışmalarını yürüterek onlarca ailenin doğru iletişimle huzurlu bir aile ortamı kurmasına yardımcı olmanın yanında ayrıca çocukların okul sonrası, hafta sonları ve yaz dönemlerinde eğlenerek sürekli eğitime dahil olmaları amacı ile Wunderkind Projesi’ni de Wisefull akademi bünyesinde kurmuş ve şu anda da başarı ile yürütmektedir.

Eğer siz de Zeynep Gümüşsoy Hanım ile aile danışmanlığı seansları yapmak ya da Wunderkind çalışmalarına çocuklarınızın dahil olmasını isterseniz zgumussoy@wisefull.org email adresine yazabilirsiniz.

My Education

Istanbul University

Education & Teaching Faculty

University of Bishkek

Education

Istanbul University

Education

My Experience

Istanbul Education Academy

Education Coordinator

Wisefull

Family Coach & Wunderkid Principle