Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Hizmetlerimiz

a

Koçluklar

Geleceği kazanmak için ``şimdi``ye odaklanmak gerekir. Akademik, aile, yaşam, iş ve grup koçluk çalışmaları ile hedeflerinize giden çözüm yolunu koçunuzun desteğiyle kendiniz bulabilirsiniz. Hemen koçunuzu seçin.

a

Testlerle Psikolojik Değerlendirme

Psikolojik Değerlendirme insanın zihnini, davranışlarını ve duygularını değerlendirir. Wisefull Testleri ile yapılan değerlendirmelerden sonra terapi çalışmalarıyla sorunların çözümüne odaklanılır.

a

Eğitimler

Bilgiyi edinme ve onu efektif kullanma, günümüzde kaliteli yaşam standartlarından biri haline geldi. Wisefull da; bireylere, şirketlere ve devlet kurumlarına faydalı olacak eğitimleri profesyonel eğitimcileri ile vermektedir.

a

Wunderkind

Wisefull Wunderkind Akademi, 6-14 yaş arası bireyleri yetiştikleri okul ortamında başarıya odaklarken ayrıca hafta içi her gün iki saatlik çalışmayla beceri noktalarını geliştirerek yaşama hazırlar

a

Okul Psikolog Hizmetleri

Okul psikolojik danışmanlık hizmetlerimizi uyguladığımız partner okullarda psikologlarına destek verirken öğretmen, öğrenci ve velilere de yol gösterici akademik çalışmalar yapıyoruz.

a

Online Hizmetler

Wisefull Akademi'nin psikolojik değerlendirme ve terapi, koçluk, kişisel gelişim ve eğitim çalışmalarına online olarak da istediğiniz psikolog, koç ve eğitimciyi tercih ederek kolayca katılabilirsiniz.

Wisefull ``Şimdi``ye Odaklanın

Geleceğiniz İçin

Wisefull Hizmetleri ile hedeflerinize ve hayallerinize profesyonel adımlarla yürüyecek, çözemediğiniz sorunlarınızı ekibimizin desteğiyle arkada bırakacaksınız.

Wisefull Hizmetleri, akademik çalışmaları ve alan tecrübesi eşliğinde şekillenmiştir. Çalışmalarımız haftalık zümrelerde akademik yaklaşımlara göre sürekli güncellenir.

Paylaşarak üreten Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri takım çalışmasıyla danışanlarına sıra dışı çözümler, sunumlar, eğitimler ve yaklaşımlar sunar.

Online ve yüz yüze yoğun çalışmalar yapan Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri çözümü çok karmaşık durumlarda bile deneyim ve birikimleriyle danışanların güvencesidir.

Uluslararası Geçerliliği ile Wisefull Eğitim Sertifikaları, yaşamınızda sizlere yeni kapılar açacak ve yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Hedeflerinize giden yolda ``şimdi``yi değerlendirerek geleceğinize yön vermenizde Wisefull koçluk çözümleri size destek verecek.

Psikologlar ile sorunların çözümünü aramak en doğrusu. Wisefull değerlendirme testleri ve sonrasında terapileri çözümü bulmanıza yardımcı olacak.

Wisefull Süper Vizyon ve Master Class Çalışmaları

Wisefull ekibi, bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla her hafta düzenli olarak takım çalışması yapar. Bu çalışmalarında haftalık çalışmalarını değerlendirir ve bir sonraki haftanın çalışmaları planlanır. Ayrıca psikoloji ve pedagoji alanında akademik okumalar yapılarak yeni yaklaşımlar incelenir. Bu çalışmalarla hem Wisefull ekibi hem de partner kuruluşların psikolog ve koçları profesyonel hizmet vermeye hazır olur.
89

Master Class Ekibi

56

Süper Vizyon Ekibi

Wisefuş Bizim Farkımız

Profesyonel ve Tecrübeli Takım

Wisefull'un çalışanları bir takımdır ve tecrübeleri, birikimleriyle birbirlerini tamamlarlar. Seans, terapi, eğitim ve seminerleri için her hafta takım çalışması yaparlar. Wisefull'un her bir danışanı için özel çalışma yürütülür.

Education Coordinator, Coach
Uzman Psikolog
Family Coaching, Wunderkid Principal
Uzman Psikolog
Psychologist, Wunderkid Coordinator
Psychologist
Psychologist
Coach and Consultant
Psychiatrist M.D

Şimdi Yeni Çalışmalar

Popüler Online Eğitimler

Wisefull Akademi'nin online eğitimleri, terapileri, koçluk seansları ve seminerleri ile hedeflerinize kolayca ulaşın.

Lesson Course

Wisefull Akademi'nin çözüm ortağı Lesson Course Online Eğitim Platformu üzerinden dünyanın dört bir köşesindeki profesyonel eğitimcilerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız ve bilgilerinizi giriniz.

Hemen Ücretsiz Kayıt Olun

Wisefull; online terapi, seans ve koçluklarını LessonCourse.com online eğitim platformu üzerinden profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Siz de, Wisefull hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için LessonCourse.com platformuna ücretsiz kayıt olun. LessonCourse.com online eğitim platformu ücretsizdir ve sadece eğitim satın aldığınız takdirde ödeme yaparsınız.