Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Eğitimler

a

Sertifikalı Eğitimler

Wisefull Sertifikalı eğitimler 12 Saat ve üzeri eğitimlerdir. Bu eğitimlerin sonunda katılımcılara Wisefull sertifikası verilmektedir. Eğitimlerimizde bilginin yanında, uygulama, egzersiz, soru cevap bölümleri bulunmaktadır. 14-50 kişilik gruplara yerinde ve online olarak Türkçe, İngilizce ve Rusça verilmektedir. Dijital doküman ve kitap tavsiyeleri eğitimlerimizin bütünleyicileridir.

a

Katılım Belgeli Eğitimler

Katılım belgeli eğitimler, 6-12 Saat ve üzeri eğitimlerdir. Eğitimlerin sonunda Wisefull sertifikası verilmektedir. Eğitimlerimizde bilginin yanında uygulama, egzersiz, soru cevap bölümleri bulunmaktadır. 14-50 kişilik gruplara yerinde veya online olarak Türkçe, İngilizce ve Rusça verilir. Dijital doküman ve kitap tavsiyeleri katılım belgeli eğitimlerin bütünleyicileridir.

a

Farkındalık Eğitimleri

Mevlânâ, farkındalık acı çekmektir, der. Acının iyileştirici özelliği de vardır. Farkındalık eğitimleri, yaşamın her alanına odaklananmaktadır. 2-6 saat arasındaki farkındalık eğitimleri ile yaşamı geçmiş korku gelecek kaygı ve stresten uzak tutma adına anı yaşama olarak ele aldık. Bu eğitimlerin ardından bakış açınızın pozitif yönde geliştiğini göreceksiniz.

a

Psikolojik Alan Eğitimleri

Wisefull psikologlarına danışanlarından bugüne kadar gelen sorular ve tanılar toparlanarak bu eğitimler oluşturulmuştur. Ayrıca, felsefi akımlar ve insanlığa bakışı, insanlardaki duygu bozukluğunda akıl ve fiziğin etkisi ele alındı. Bu eğitimlerle, psikoloji öğrencileriyle bu alanda çalışma yapmak isteyenlere katkı sağlamak amaçlandı.

Wisefull ``Eğitimlerimizin yeni bir başlangıcın ilk adımı olması temennisiyle.

Eğitimler

Wisefull Hizmetleri ile hedeflerinize ve hayallerinize profesyonel adımlarla yürüyecek, çözemediğiniz sorunlarınızı ekibimizin desteğiyle arkada bırakacaksınız.

Lesson Course

Wisefull Akademi'nin çözüm ortağı Lesson Course Online Eğitim Platformu üzerinden dünyanın dört bir köşesindeki profesyonel eğitimcilerden istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kayıt için aşağıdaki butona tıklayınız ve bilgilerinizi giriniz.

Hemen Ücretsiz Kayıt Olun

Wisefull; online terapi, seans ve koçluklarını LessonCourse.com online eğitim platformu üzerinden profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Siz de, Wisefull hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için LessonCourse.com platformuna ücretsiz kayıt olun. LessonCourse.com online eğitim platformu ücretsizdir ve sadece eğitim satın aldığınız takdirde ödeme yaparsınız.

Wisefull Hizmetleri, akademik çalışmaları ve alan tecrübesi eşliğinde şekillenmiştir. Çalışmalarımız haftalık zümrelerde akademik yaklaşımlara göre sürekli güncellenir.

Paylaşarak üreten Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri takım çalışmasıyla danışanlarına sıra dışı çözümler, sunumlar, eğitimler ve yaklaşımlar sunar.

Online ve yüz yüze yoğun çalışmalar yapan Wisefull psikolog, pedagog ve eğitimcileri çözümü çok karmaşık durumlarda bile deneyim ve birikimleriyle danışanların güvencesidir.

Uluslararası Geçerliliği ile Wisefull Eğitim Sertifikaları, yaşamınızda sizlere yeni kapılar açacak ve yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Hedeflerinize giden yolda ``şimdi``yi değerlendirerek geleceğinize yön vermenizde Wisefull koçluk çözümleri size destek verecek.

Psikologlar ile sorunların çözümünü aramak en doğrusu. Wisefull değerlendirme testleri ve sonrasında terapileri çözümü bulmanıza yardımcı olacak.

Wisefull Bizim Farkımız

Profesyonel ve Tecrübeli Takım

Wisefull'un çalışanları bir takımdır ve tecrübeleri, birikimleriyle birbirlerini tamamlarlar. Seans, terapi, eğitim ve seminerleri için her hafta takım çalışması yaparlar. Wisefull'un her bir danışanı için özel çalışma yürütülür.

Education Coordinator, Coach
Uzman Psikolog
Family Coaching, Wunderkid Principal
Uzman Psikolog
Psychologist, Wunderkid Coordinator
Psychologist
Psychologist
Coach and Consultant
Psychiatrist M.D

Şimdi Yeni Çalışmalar

Popüler Online Eğitimler

Wisefull Akademi'nin online eğitimleri, terapileri, koçluk seansları ve seminerleri ile hedeflerinize kolayca ulaşın.