Psychology, Therapy, Education, Seminar, Coaching

Akademik Koçluk

Akademik Koçluk

Akademik Koçluk

$50
Instructor:
Categories:
Reviews:

About this course

Akademik Koçluk Nedir?

Bireyin hayatın her alanında profesyonel destek alarak potansiyelini aktif olarak kullanmak için akademik koçluk en iyi çözümdür. Koç bireyin akıl, ruh, beden alanını dikkate alarak bireysel program çıkarak aktif olarak takibini yapar.

Akademik Koçluk Nasıl İşler?

Danışan ile bireysel haftalık seanslar, aile ile düzenli görüşmeler, danışanın okulu ile aktif görüşme, bireysel akademik çalışma programı yapılır ve WISE-CAR-T meslek testi uygulanarak meslek seçimi için danışanın yolu aydınlatılır.

Bazı Konu Başlıkları

Bireyin bağımsız çalışması geliştirilir, eğitime dair bireysel metodların keşfine odaklanılır, sürekliliğin nasıl sağlanacağı üzerinde durulur, sonuç değerlendirmesi yapmak sistemleştirilir. Ayrıca yetenekleri keşfetmeye odaklanılır.

Akademik Koçluk Alabileceğiniz Diğer Koçlar:

Sorry, no posts matched your criteria.

Sık Sorulan Sorular:

Akademik Koçluk Çalışmanıza Grup Olarak Katılabilir miyiz?

Akademik Koçluk, koç ve danışanının 40 hafta süresince birlikte yaptığı koçluk çalışmasıdır. Akademik olarak takım olarak katılabileceğiniz Grup Koçluğunu size önerebiliriz.

Derslerimde Başarılı Olmak İçin Akademik Koçluk Almak İstiyorum ama Ders Çalışma Alışkanlığım Yok. Ne Önerirsiniz?

Ders çalışma alışkanlığını kazanmak, akademik koçluğun hedefleri arasındadır. Hedeflerini tanımlayan ve bu açıdan kendisini tanıyan danışan, düzenli ders çalışmaya akademik koçlukla kolayca başlayacaktır.

Koçluk Seanslarına Katılmak İçin Kurmunuza mı Gelmem Gerekiyor?

Akademik Koçluk seansları kurumumuzda yapılmaktadır. Ayrıca çok daha fazla sayıda öğrenci de lessoncourse.com online platformu ile evlerinden akademik koçluk çalışmamıza katılmakta ve başarılı olmaktadır.

Akademik Koçluk Seanslarını İstediğimiz Zaman Bırakabilir miyiz?

Akademik Koçluk seansları, 40 hafta süresince her hafta bir saat yapılmaktadır. Danışanlarımızın büyük çoğunluğu bütün seanslara katılmaktadır. Ancak hiçbir gerekçe sunmanıza gerek kalmadan akademik koçluk seanslarına istediğiniz hafta son verebilir ve katılmadığınız seanslar için ödeme yapmazsınız.

Reviews

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

0 Rated 0 out of 0 Ratings

5 stars 0

4 stars 0

3 stars 0

2 stars 0

1 stars 0

Members

Our course begins with the first step for generating great user experiences: understanding what people do, think, say, and feel. In this module, you’ll learn how to keep an open mind while learning.

Total numbers of students in course